Kontaktų valdymas


Didžiausias NT pardavėjo turtas – kokybiški kontaktai.
Tačiau vien vardas ir telefono numeris verti nedaug. Su TopBroker kiekvienas kontaktas turės išsamią istoriją. Kontaktus galėsite filtruoti pagal jums aktualius istorinius įvykius, o dalį bendravimo su klientais galėsite automatizuoti.

Išsami kontakto informacija

Išsami kontakto informacija

Išsami kontakto informacija

TopBroker kontaktų skiltis – kur kas daugiau nei adresų knygelė. Sistemoje galite suvesti ne tik įvairią kontaktinę informaciją, bet ir pridėti komentarus, pažymėti šaltinį, iš kurio atėjo klientas. Sumaniai naudodami žymas galėsite grupuoti savo klientus pagal įvairiausius požymius, o vėliau iš šimtų kontaktų akimirksniu atsirinksite kelis, kurių labiausiai reikia.

Kontakto istorija

Kontakto istorija

Kada paskutinį kartą bendravote su klientu? Tai buvo skambutis ar el. paštas? Koks buvo pokalbio turinys? Kokius komercinius pasiūlymus siuntėte, kokius objektus apžiūrėjo klientas, kokie buvo jo komentarai? Su TopBroker galėsite lengvai sekti visą bendravimą su klientu. Tai leis paruošti geresnius pasiūlymus, pasirinkti tinkamesnį bendravimo toną. Žinosite, kada ir kaip priminti apie save klientui.

Kontakto istorija
Pirkėjų poreikių valdymas

Pirkėjų poreikių valdymas

Pirkėjų poreikių valdymas

Vienoje vietoje matysite visų savo klientų užklausas ir galėsite keliais paspaudimais paruošti komercinius pasiūlymus. Maža to, galite pasirinkti, kad sistema automatiškai atrinktų tinkamiausius NT objektus, suformuotų komercinį pasiūlymą ir išsiųstų jums arba tiesiai suinteresuotam klientui. Įsivaizduojate, kiek laiko sutaupysite?

Kontaktų išlaikymas

Kontaktų išlaikymas

Naudodamiesi kontaktų filtrais galėsite laiku ir prasmingai apie save priminti savo klientams. Galite kurti automatinius priminimus susisiekti su kontaktais, kurie atitinka pasirinktus kriterijus. Pavyzdžiui, kartą per metus pasiūlyti tam tikroms įmonėms naujas patalpas nuomai. Taip pat sistema automatiškai informuos apie besibaigiantį sutarčių galiojimą, kad laiku pasiruoštumėte jas pratęsti arba pasiūlyti naują objektą.

Kontaktų išlaikymas
Kontaktų importavimas

Kontaktų importavimas

Kontaktų importavimas

Jei jums yra tekę importuoti XLS ar CSV failą į kokią nors sistemą, puikiai žinote, kad tai ne visada sutaupo laiko – priešingai, gali reikėti daug kartų keisti ir taisyti failo struktūrą ar duomenų pateikimo formatą, kol pagaliau pavyksta iš tiesų sėkmingai importuoti informaciją. Su TopBroker turėtumėte maloniai nustebti, koks paprastas gali būti duomenų importavimas.