NT objektai

Visi jūsų nekilnojamo turto objektai - vienoje vietoje

  • Kaupkite išsamią informaciją apie nekilnojamojo turto objektus
  • Pridėkite susijusius dokumentus bei sutartis
  • Peržiūrėkite atliktų užduočių istoriją.

This browser does not support the video element.

Informacija vienoje vietoje

Išsami nekilnojamo turto objektu susijusi informacija vienoje vietoje.

Nekilnojamojo turto kortelėje fiksuokite potencialius pirkėjus, priskirkite turtą įsigijusį asmenį ar įmonę.

Įkelkite pasirašytus dokumentus kaip preliminarią, rezervacinę ir notarinę sutartis.

Pasinaudojus papildomais laukais, įkelkite kitus dokumentus, kaip turto perdavimo aktą ar bet kurį kitą, Jums svarbų dokumentą.

Istorija

Matykite konkretaus nekilnojamojo turto objekto veiksmų ir redagavimo istoriją.

Valdant daug nekilnojamojo turto objektų, suprantama, informacija, buvę įvykiai ar svarbios pastabos, užsimiršta. Dėl šios priežasties, peržvelgę nekilnojamojo turto objekto istoriją, raskite svarbius komentarus, įvykdytas ar suplanuotas užduotis kaip skambučius ar apžiūras ir išsiųstus šio objekto komercinius pasiūlymus.

Susijusi informacija

Susiekite nekilnojamojo turto objektą su kitu objektu ar objektais.

Jei butą naujame NT projekte klientas įsigijo kartu su sandėliuku ir požemine parkavimo vieta - svarbu šiuos objektus susieiti, kad esant poreikiui, rastumėte šią informaciją per vieną NT objektą ir vienu sykiu matytumėte susijusią informaciją

NT tinklapiai

NT projekto, agentūros ar objektų nuomos tinklapiai.

Automatizuokite TopBroker platformos ir Jūsų valdomų tinklapių duomenų apsikeitimą su API integracija.

Atvaizduokite, suvestą informaciją TopBroker platformoje, reprezentaciniuose tinklapiuose, kelių mygtukų paspaudimu.

Taupykite laiką, kad nereikėtų tos pačios informacijos vesti daugiau nei vieną kartą.

TopBroker platformoje pažymėjus NT objektą kaip rezervuotą ar parduotą, atitinkamai informacija atsinaujins ir Jūsų svetainėje.

Įkėlus naują NT objektą su statusu Naujas, atitinkamai objektos bus atvaizduotas ir Jūsų reprezentacinėje svetainėje.

Eksportas į NT portalus

Eksportuokite nekilnojamo turto objektus, kaip skelbimus, į Lietuvoje veikiančius NT skelbimų portalus vos vieno mygtuko paspaudimu.

Atnaujinus nuotraukas, redagavus kainą, ar pakeitus kitą informaciją TopBroker platformoje, informacija automatiškai atsinaujins ir NT portaluose.

Taupykite laiką, vesdami NT objektų informaciją tik vieną kartą į mūsų sistemą. Ir TopBroker pasirūpins, kad Jūsų NT objektų skelbimas atsirastų Lietuvos nekilnojamojo turto skelbimų portaluose.

Kelių mygtukų paspaudimu įkelkite NT objektus kaip naujus, pasinaudodami funkcija “Atnaujinti NT portaluose”.

Pakeiskite NT skelbimo kontaktinę informaciją, pasinaudodami funkcija “Eksportuoti kaip” ir nurodydami komandos narį, kurio vardas, el. paštas bei telefono numeris turėtų atsirasti skelbime, vietoje Jūsų kontaktinės informacijos. Patogu, jei išvykstate atostogų ir norite, kad jų metu, Jūsų klientais pasirūpintų kolega ar turite neišnaudotą NT objektų talpinimo į NT portalą limitą ir norite juo pasidalinti ir optimizuoti reklamai skirtas išlaidas.

Užklausų surinkimas iš reprezentacinės svetainės

Valdykite potencialių klientų užklausas iš reprezentacinės svetainės. Atlikus svetainės integraciją su TopBroker, gaukite potencialių klientų užklausas tiesiai į sistemą, su iš anksto užpildytais duomenimis.

Naujas užklausas iš tinklapio automatiškai bus priskiriamos konkrečiam komandos nariui.

Taip pat gauti pranešimą apie naują užklausą visiems atsakingiems asmenims - pavyzdžiui pardavėjui ir už pardavimus atsakingam vadovui ir užtikrinti, kad į potencialaus kliento užklausą bus sureaguota laiku ir naujos užklausos informacija nepasimes el. pašto dėžutėje tarp kitų laiškų ir liks neatsakyta.

Sekite nekilnojamojo turto objekto pardavimo procesą

Dažniausiai, nekilnojamojo turto kompanijose, nt objektus grupuojami pagal 3-4 pagrindinius statusus.

Aktyvus - naujas NT objektas, kuris yra reklamuojamas ir aktyviai pardavinėjamas, vyksta apžiūros.

Rezervuotas - pardavėjas su klientu pasirašė NT objekto rezervacinę ar preliminarią sutartį, tačiau objektas yra reklamuojamas ir toliau aktyviai.

Parduodamas bei statusas parduotas - pardavėjas pasirašė notarinę sutartį, bei atsiskaitė už NT objektą.

Startui, puikūs statusai, pardavimo etapai, tačiau TopBroker leidžia praplėsti NT turto pardavimo ar nuomos etapus ir suskirstyti į smulkesnius žingsnius, kuriuos pardavėjas gali sekti.

Pavyzdžiui statusas parduota, gali būti skirstoma į smulkesnius žingsnius kaip pasirašyta notarinė sutartis, laukiama atsiskaitymo, atsiskaityta ir pasirašytas turto perdavimo aktas.

Įpratus dirbti su trimis ar keturiais statusais, pardavėjas, suskirstęs tris pagrindinius statusus į smulkesnius žingsnius, gali aiškiau bei patogiau sekti ir tobulinti NT objekto pardavimo procesą.

NT nuotraukos ir 3D turai

Sukelkite visas nekilnojamojo turto objekto nuotraukas be apribojimų. TopBroker sistemos dėka, Jūsų NT objekto nuotraukos atrodys puikiai telefono, planšetės ar kompiuterio ekrane.

Talpinkite video turinį ir 3D turą. Įkėlus kompanijos logotipą bei vandens ženklą, Jūsų Pasinaudokite įvairiomis priemonėmis reklamuodami nekilnojamąjį turtą.

Komerciniai pasiūlymai

Greitai ir patogiai sukurkite ir išsiųskite savo klientams patrauklius NT objektų komercinius pasiūlymus.

TopBroker platformoje kuriamų komercinių pasiūlymų formatas ir dizainas yra pritaikytas įvairiems įrenginiams - mobiliesiems, planšetėms ir kompiuteriams, kad Jūsų klientai matytų tvarkingus ir estetiškus komercinius pasiūlymus per bet kurį naudojamą įrenginį.

Komerciniai pasiūlymai gali būti vieno nekilnojamojo turto objekto, arba masiniai, talpinantis pasiūlyme daugiau nei vieną objektą.

Pasiūlyme atvaizduojama Jūsų kontaktinė informacija bei kompanijos prekinis ženklas kartu su išsamia NT objekto informacija bei nuotraukų galerija.

PDF lankstinukas

Atsispausdinkite iš anksto paruoštą konkretaus nekilnojamojo turto objekto kortelę, katalogą su pilna objekto informacija bei nuotraukų galerija ar atsisiųskite PDF formatu tiesiai į kompiuterį.

Kainos pokyčio sekimas

Sekite NT objekto kainos kitimo istoriją, nuo NT objekto įkėlimo į TopBroker platformą iki sandorio užbaigimo.

Matykite visas NT objekto kainos korekcijas pardavimo procesu metu.

Sandoriai

Kaupkite įvykdytų sandorių archyvą - kompanijos privatų registrų centrą.

Kuo daugiau sandorių užfiksuosite TopBroker platformoje, tuo daugiau informacijos turėsite ir galėsite priimti duomenimis grįstus sprendimas įvertindami ir nustatydami nekilnojamojo turto objekto ar projekto kainodaros strategiją.

Sandorių ataskaitos

Fiksuokite įvykdytus sandorius ir matykite savo progresą darbalaukyje.

Prie konkretaus NT objekto galite fiksuoti ne tik pajamas, kaip įvykdytą sandorį, bet ir išlaidas.

Pajamos, išlaidos bei balansas bus atvaizduojamos statistikos lentelėje, atskirame modulyje - finansai.

Galite susikurti įvairių pajamų rūšis, kaip parduoti vidaus apdailos darbai ir fiksuoti įvairius išlaidų tipus, kaip marketinginės išlaidos.

Susikaupus reikšmingam duomenų kiekiui, galite šiuos duomenis analizuoti ir daryti duomenimis grįstas išvadas.

Duomenų privatumas

Valdykite nekilnojamojo turto objekto duomenų privatumą. Nustatykite, kad Jūsų suvesta informacija apie objektus būtų matoma tik Jums, arba dalinkitės prieiga su kolegomis.

Duomenis Excel formatu

Atsisiųskite sukauptą informaciją apie nekilnojamojo turto objektus į Excel lentelę.

Esant poreikiui, pavyzdžiui atsisiųsti duomenis tolimesniam apdorojimui Excel programoje, TopBroker platformoje galite tai padaryti kelių mygtukų paspaudimu. Atfiltravus duomenis, pagal bet kuriuos iš esamų parametrų, TopBroker atsiųs susistemintą informaciją tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę.

CRM funkcijos

Pagrindinės funkcijos sėkmingam kompanijos procesų skaitmenizavimui

Klientai

Slapukų nustatymai

Spausdamas „Sutinku“, sutinki su slapukų naudojimu teikiant TopBroker paslaugas ir analizuojant srautą. Mūsų partneriai taip pat naudos slapukus rinkdami duomenis apie naršymą ir rodydami tau suasmenintą reklamą.